Komunikat nr 2

1 kwietnia 2016

Trwają intensywne przygotowania do odbycia I Forum Seniorów. Zgłaszają się poszczególne Uniwersytety Trzeciego Wieku z województwa kujawsko -pomorskiego.


I. Uruchomiona została Podstrona w Internecie poświęcona w całości I Forum Seniorów. Należy wejść na stronę: www.ksw.wloclawek.pl/forumseniorow . Są tam umieszczane wszystkie bieżące informacje oraz druki niezbędnych dokumentów.

II. Organizatorzy potwierdzają przyjęcie wszystkich zgłoszonych przez UTW zespołów artystycznych (muzyczne, taneczne, kabaretowe) i prezentacji artystycznych – rękodzieła, fotograficzne, malarskie, plastyczne, itp.

III. W terminie do 30 kwietnia 2016 r., uprzejmie prosimy o przekazanie drogą elektroniczną Organizatorom imiennej listy uczestników w celu przygotowania identyfikatorów na adres e-mail: kdutw@ksw.wloclawek.pl

IV. Prosimy o pilne zgłoszenie drogą elektroniczną zapotrzebowania na stoły, krzesła, dostęp do prądu , sztalugi itp.

V. Uprzejmie prosimy o imienne wskazanie osób chcących zwiedzać interesujące miejsca we Włocławku lub uczestniczyć w zaproponowanych zajęciach warsztatowych (zajęcia teatralne, biblioteczne i plastyczne).

Propozycje te prosimy przekazywać drogą elektroniczną do Organizatorów na adres e – mail: kdutw@ksw.wloclawek.pl

VI. Zgodnie z zapowiedzią zapraszamy do zwiedzania ciekawych miejsc we Włocławku i udziału w zajęciach warsztatowych:
1. Bazylika katedralna i Muzeum Diecezjalne we Włocławku – Bazylika katedralna Wniebowzięcia NMP we Włocławku – budowla gotycka wznoszona od 1340 r. (poświęcenie kamienia węgielnego), konsekrowana w 1411 r. po ukończeniu korpusu nawowego.– obowiązuje indywidualna opłata za bilet do Muzeum w wysokości 5 zł. – zwiedzanie z przewodnikiem.

2. Muzeum Etnograficzne (dział Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej – ekspozycja poświęcona kulturze ludowej Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej.

3. Sanktuarium bł. Ks. Jerzego Popiełuszki – (wyjazd autokarem – opłata „co łaska” na miejscu)

4. Pałac Bursztynowy we Włocławku – Pałac Bursztynowy znajduje się w wspaniałym kompleksie pałacowym, który otacza rozległy ogród z fontannami – zwiedzanie ogrodu i amfiteatru na wodzie

5. Pensjonat „Jutrzenka” w Uzdrowisku Wieniec Zdrój – najnowocześniejszy obiekt sanatoryjny w Polsce oddany do użytku w maju 2015 r. (wyjazd autokarem)

6. Galeria Sztuki Współczesnej – zwiedzanie wystawy zbiorowej rzeźb i form przestrzennych autorstwa profesorów i wykładowców Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu oraz udział w pokazowych warsztatach plastycznych

7. Teatr Impresaryjny – udział w pokazowych warsztatach teatralnych

8. Miejska Biblioteka Publiczna – udział w pokazowych warsztatach bibliotecznych – miejsce – Centrum Kultury Browar B – ul. Łęgska 28 we Włocławku.

Organizatorzy

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: