Kolejne szkolenie e-learningowe dla potrzeb NATO

5 września 2017

W dniach 2-4 września br., w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku, przeprowadzono szkolenie o charakterze e-learningowym, w ramach programu NATO DEEP Ukraina. To już trzecie z serii czterech przedsięwzięć, które stały się możliwe dzięki uzgodnieniom dokonanym przez Rektora KSW, prof. nadzw. dr. hab. Stanisława Kunikowskiego z przedstawicielami Kwatery Głównej NATO w Brukseli.


[fblike]

W toku dwóch poprzednich szkoleń, skupiono się kwestiach opracowywania kursów w formacie SCORM oraz na tworzeniu stron internetowych. Przedmiotem trzeciego szkolenia, było rozwinięcie umiejętności programowania w języku PHP. Program pobytu delegacji ukraińskiej obejmował również kurtuazyjne spotkanie z Rektorem KSW oraz zapoznanie się z bazą naukowo-dydaktyczną Uczelni. Ponadto Goście wzięli udział w uroczystej inauguracji roku szkolnego 2017/2018 w Zespole Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku. W trakcie spotkania z Rektorem KSW, w obecności dziekana Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych dr. Henryka Stępnia, prof. KSW oraz dziekana Wydziału Nauk Technicznych dr. inż. Adama Rejmaka, Goście otrzymali certyfikaty ukończenia kursu. Kolejnym punktem pobytu było spotkanie z dowódcą Jednostki Strzeleckiej 4051 im. generała broni Władysława Andersa – sierż. ZS Krzysztofem Wójcikiem oraz zapoznanie się z historią oraz bieżącą działalnością JS 4051.
Cykl szkoleń w ramach programu NATO DEEP Ukraina, organizowanych w KSW we Włocławku, zostanie zwieńczony przedsięwzięciem w dniach 9-11 września. Jego celem będzie przekazanie wiedzy oraz doświadczeń dotyczących administrowania platformą LMS ILIAS.

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: