III Forum Młodzieży Partnerstwa Wschodniego, Warszawa 22-23 czerwca

4 kwietnia 2017

Około 300 gości z sześciu krajów Partnerstwa Wschodniego oraz 33 państw uczestniczących w programie Erasmus+ weźmie udział w spotkaniu organizowanym w czerwcu w Warszawie. Termin zgłoszeń upływa już 12 kwietnia!


[fblike]

Tematem wydarzenia będzie zaangażowanie obywatelskie młodzieży i jej udział w procesach podejmowania decyzji. Spotkanie będzie świetną okazją do poznania wyjątkowych ludzi oraz podzielenia się opiniami i doświadczeniami, a także szansą do nawiązania współpracy.

Udział w Forum wezmą również politycy i decydenci. Będzie można z nimi porozmawiać o problemach młodych ludzi i wpłynąć w ten sposób na kształt polityki młodzieżowej i działań adresowanych do młodego pokolenia.

Konkluzje Forum zostaną wzięte pod uwagę przy opracowywaniu strategii i działań Unii Europejskiej i reprezentowanych krajów. Efekty pracy uczestników spotkania zostaną też zaprezentowane podczas V Szczytu Partnerstwa Wschodniego, który odbędzie się w Brukseli w listopadzie 2017 r.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu mogą nadsyłać młodzi ludzie, mający doświadczenie pozwalające brać aktywny udział w sesjach tematycznych. Szczególnie mile widziane będą zgłoszenia pracowników młodzieżowych, działaczy organizacji pozarządowych oraz przedstawicieli sektora ekonomii społecznej.

Więcej informacji:
www.eap-youth-forum.pl

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: