„Gdy doba jest za krótka – sztuka zarządzania czasem”. Zapraszamy na szkolenie dla studentów i osób zainteresowanych

22 grudnia 2016

Akademickie Centrum Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej przy KSW we Włocławku zaprasza studentów i wszystkich zainteresowanych na szkolenie: „Gdy doba jest za krótka – sztuka zarządzania czasem”.


Zajęcia odbędą się 15 stycznia 2017 roku od godz. 13.25 w sali nr 17 Collegium Novum. Prowadzącym zajęcia będzie psycholog mgr Adam Grudzień

Opis szkolenia:

Czas jest niezwykle ważnym zasobem, który jest cenny praktycznie dla każdego człowieka. Ironicznie, nie możemy go jednak ani kupić, ani zamienić na inne dobra, nie jest możliwe zostawienie go na później, ani rozmnożenie. Czas jest tym, co codziennie tracimy i czego nie jesteśmy w stanie w żaden sposób odzyskać. Nikt z nas nie jest w stanie nad nim zapanować, ale każdy z nas możne postarać się zmienić własne zachowania względem niego. Zajęcia mają na celu zaprezentowanie, w jaki sposób wykorzystywać czas, który już posiadamy. Ukazane zostanie także, jak można uniknąć jego marnotrawienia oraz tracenia w sposób niepożądany i nieefektywny. Warto poznać, jak prawidłowo zarządzać czasem, gdyż może to przynosić pozytywne skutki nie tylko dla nas samych, ale także dla naszych bliskich, znajomych, a także współpracowników.

Zapisy na zajęcia odbywają się drogą mailową na adres: grudzien.psych@gmail.com

Zapraszamy
Koordynator ACPPP dr Tomasz Borowiak

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: