Fundacja „Vladislawia” zaprasza na „Kreatywne Wakacje 6.” Rekrutacja trwa!

6 lipca 2020


Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” zaprasza dzieci na zajęcia wakacyjne w ramach szóstej edycji „Kreatywnych Wakacji”. W programie będą różnorodne zajęcia aktywizujące wiele sfer życia najmłodszych np. artystyczne poniedziałki, zajęcia sportowe, warsztaty z zakresu promocji zdrowia i zdrowego stylu życia, warsztaty taneczne oraz zabawy w Parku Trampolin. Udział w „Kreatywnych Wakacjach 6.”jest bezpłatny. W okresie pandemii COVID-19 zajęcia wakacyjne w ramach tego projektu realizowane będą za zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
Zajęcia wakacyjne w ramach projektu „Kreatywne Wakacje 6.” rozpoczynają się 13 lipca. Obecnie trwa rekrutacja na zajęcia. Informacje o programie i zasadach rekrutacji dostępne są na stronie internetowej Fundacji „Vladislawia” www.fundacjavladislawia.pl w zakładce Aktualności
„Kreatywne Wakacje 6” współfinansowane są przez Gminę Miasto Włocławek w ramach zadania pn. Prowadzenie działań profilaktycznych poprzez zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich.

 

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: