Warsztaty z trenerem mentalnym

24 czerwca 2021

W dniu 15 czerwca 2021r. o godz. 9.00 i 11.00 dwie grupy Seniorów naszego Stowarzyszenia spotkały się z Panem Marcinem Miziołkiem, magistrem filologii angielskiej oraz założycielem Spiral Coaching TM.


W obowiązującym reżimie sanitarnym, z zachowaniem wymaganej odległości, uczestniczyliśmy w warsztatach terapeutyczno-psychologicznych w ramach projektu granatowego ,,Seniorze bądź zdrów” finansowanego przez Fundację ANWIL. Trener mentalny to osoba, która ma na celu przede wszystkim zmianę sposobu myślenia, które wpływa na ostateczny rezultat podejmowanych przez nas działań. Jego głównym założeniem jest wyeliminowanie słabości, nałogów, ale przede wszystkim poprawa i stabilizacja kondycji psychicznej

Nasz gość, trener mentalny Pan Marcin wprowadził nas w arkana ludzkich emocji takich jak: złość, smutek, lęk, skrzywdzenie, poczucie własnej wartości. Jednak głównym celem warsztatów było uświadomienie sobie cech empatii i egoizmu. Końcowym efektem wykładu i rozmów z uczestnikami była konkluzja iż: aby rozdawać dobro, być wrażliwym na potrzeby innych, najpierw musimy polubić siebie, ba nawet pokochać. Bo miłość do samego siebie to szacunek do własnej osoby i pragnienie szeroko pojętego dobra. To samoakceptacja, wiara we własne siły i zdolność radowania się swoim życiem – czyli podstawowe potrzeby każdego człowieka.

Dziękujemy i czekamy na zajęcia z Panem Marcinem jutro, tym razem z psychoonkologiem.

Organizatorzy zadbali o nas w postaci „deputatu” : wody mineralnej i owoców. Było miło i spokojnie, jak przystało na cel treningu.

 

 

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-14.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl
ePUAP: /KSW_Wloclawek/SkrytkaESP

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: