UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do galeria

Kolejny rocznik Absolwentów KSW odebrał dyplomy

piątek, 25, listopad 2016

W czwartek, 24 listopada odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów wyższych Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku. Kolejny rocznik ponad 400 Absolwentów opuścił mury naszej Uczelni, żegnając się z promotorami, nauczycielami akademickimi, pracownikami dziekanatów oraz koleżankami i kolegami.

 

W gronie tegorocznych Absolwentów znalazło się ponad 300 Absolwentów studiów I stopnia na kierunkach: administracja, ekonomia, bezpieczeństwo narodowe, fizjoterapia, pielęgniarstwo, pedagogika i praca socjalna, w tym 87 inżynierów budowanictwa, bezpieczeństwa i higieny pracy, logistyki i transportu oraz 147 absolwentów studiów II stopnia na pedagogice i pielęgniarstwie.

Uroczystość z udziałem JM Rektora, Władz Dziekańskich oraz Promotorów rozpoczęła się o godz.16.00 w sali nr 10 Collegium Novum KSW, ul. Okrzei 94A. Oprawę muzyczną zapewnił działający przy Kujawsko-Dobrzyńskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku Zespół Słowno-Muzyczny MELODIA pod dyrekcją Zdzisława Witkowskiego.

Naszy Absolwentom życzymy wiele dobrego na drodze zawodowej z dyplomem Kujawkiej Szkoły Wyższej we Włocławku. Zapraszamy na studia II stopnia, studia podyplomowe oraz inne formy doskonalenia zawodowego. Wasza Uczelnia jest dla Was zawsze otwarta!