UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Uroczyste rozdanie dyplomów ukończenia studiów wyższych

piątek, 23, listopad 2018

W dniu 22 listopada 2018 roku (czwartek) kolejny rocznik absolwentów Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku odebrał z rąk swoich promotorów dyplomy ukończenia studiów wyższych I i II stopnia. W sali nr 10 Collegium Novum KSW spotkali się tegoroczni absolwenci włocławskich wydziałów uczelni – Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu. Ponad 400 absolwentów ukończyło studia w roku akademickim 2017/2018.Podczas uroczystości uhonorowani zostali laureaci Rankingu Dziesięciu Najlepszych Absolwentów Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku w roku akademickim 2017/2018. Po raz pierwszy klasyfikacja ta ogłoszona została podczas inauguracji nowego roku akademickiego w dniu 13 października br. Nieobecni wtedy Laureaci – Agnieszka Ratajczyk – absolwentka Pielęgniarstwa studia II stopnia i Sławomir Baranowski – absolwent Pedagogiki studia II stopnia otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Rozstrzygnięty został konkurs na Instagramie #mojebezpieczenstwonarodowe zorganizowany przez Instytut Nauk o Bezpieczeństwie i Obronności oraz Centrum E-learningu. Spośród zgłoszonych zdjęć, Jury wybrało 3 najciekawsze zdjęcia, najpełniej nawiązujące do idei Konkursu.
I miejsce przyznano zdjęciu autorstwa Mariki Sędziak – studentki kierunku Bezpieczeństwo Narodowe we Włocławku. Laureatka I miejsca otrzymała nagrodę specjalną – Voucher na skok w tandemie ufundowany przez Dyrektora Instytut Nauk o Bezpieczeństwie i Obronności dr. Krzysztofa Grabowskiego.
II miejsce przyznano zdjęciu autorstwa Katarzyny Spierenburg – studentki kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w Nowym Targu.
III miejsce przyznano zdjęciu autorstwa Mariusza Mosza - studenta kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w Nowym Targu.

Miłą niespodziankę poetycką przygotował dla wykładowców i absolwentów prof. Adam Żwirbla. Jego „Wykład pożegnalny okraszony gawędą o dwóch piosenkach” wielu wzruszył i przywołał wspomnienia wspólnie spędzonych lat na uczelni.

Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku jest najstarszą uczelnią niepubliczną w województwie kujawsko-pomorskim, powołaną w 1995 roku przez Włocławskie Towarzystwo Naukowe. Uczelnia posiada liczne grono ponad 19 tys. absolwentów. Dziś Kujawska Szkoła Wyższa prowadzi studia na kilkunastu kierunkach, we Włocławku, w Grudziądzu i w Nowym Targu.

POBIERZ Wykład pożegnalny dra Adama Żwirbli, prof. nzw. KSW