UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Już niedługo VII Włocławskie Sympozjum Naukowe o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy. Zaproszenie

poniedziałek, 09, kwiecień 2018

Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku i Włocławskie Towarzystwo Naukowe zapraszają na VII edycję Włocławskiego Sympozjum Naukowego o BHP, które w tym roku poświęcone będzie bezpieczeństwu i higienie pracy na budowach.
Celem tego wydarzenia jest przedstawienie problemów dotyczących wybranych zagadnień z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy na budowach, promowanie w środowisku Włocławka oraz ościennych powiatów zagadnień prozdrowotnych wśród pracowników i pracodawców oraz przekazanie wybranych elementów wiedzy dotyczącej ochrony praw pracowniczych w dziedzinie bhp dotyczących zagadnień związanych z pracami na budowach. VIII Sympozjum Naukowe adresowane jest w szczególności do pracodawców, kierowników, właścicieli firm i instytucji oraz ich pracowników zajmujących się sprawami BHP; społecznych inspektorów pracy z Włocławka i Powiatu Włocławskiego oraz ościennych, studentów KSW we Włocławku – kierunek BHP i pokrewnych, uczniów szkół średnich o kierunkach budowlanych.
Patronat honorowy nad sympozjum objął Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego.
Sympozjum odbędzie się 20 kwietnia 2018 roku o godz.10.00 w sali nr 50 V p. Collegium Novum KSW, ul. Okrzei 94A. Serdecznie zapraszamy

Zaproszenie