UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Skok spadochronowy w tandemie nagrodą konkursową? Tylko w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku!

wtorek, 13, marzec 2018

Ta niezwykła nagroda czeka na zwycięzcę rozpoczętego 12 marca br. niecodziennego konkursu na Instagramie. Organizatorami są dwa podmioty Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku: Instytut Nauk o Bezpieczeństwie i Obronności Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych KSW oraz Centrum E-learningu KSW.

Temat konkursu, nawiązując do specyfiki języka mediów społecznościowych, opatrzono hasztagiem #mojebezpieczenstwonarodowe. Istota konkursu polega na umieszczeniu na Instagramie zdjęcia w stylistyce związanej z programami kierunku studiów bezpieczeństwo narodowe, prowadzonym w Kujawskiej Szkole Wyższej, na poziomie licencjackim i magisterskim. Konkurs trwa do 30 września 2018 r. Zgłoszenia można dokonywać wyłącznie poprzez umieszczanie na Instagramie tak otagowanych zdjęć. Nadsyłane propozycje będą wykorzystywane m.in. poprzez zamieszczanie na profilach Centrum E-learningu oraz w mediach społecznościowych. Liczy się kreatywność!

Uczestnikami mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie oraz posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Do konkursu mogą być zgłoszone zdjęcia, które w sposób oczywisty nawiązują do jego celu oraz zostały wykonane przez uczestnika. Zmiany polegające na fotomontażu oraz manipulacji cyfrowej są niedopuszczalne. Zdjęcia niespełniające powyższych wymagań nie zostaną dopuszczone do konkursu.

Spośród zgłoszonych zdjęć jury wybierze laureatów. Wyniki zostaną ogłoszone podczas inauguracji roku akademickiego 2018/2019. Jedocześnie odbędzie się wręczenie nagród, przy czym na zwycięzcę czeka dyplom oraz skok spadochronowy w tandemie z instruktorem – dr. Krzysztofem Grabowskim, dyrektorem Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie i Obronności Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych. Pan Dyrektor także osobą, u której dostępny jest pełny regulamin konkursu (budynek Collegium Novum KSw, ul. Okrzei 94 A).