UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Platforma LMS ILIAS w nowej odsłonie

wtorek, 30, styczeń 2018

Platforma e-learningowa, wdrożona w roku ubiegłym w Centrum E-learningu (CEL) Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku, jest systematycznie rozwijana oraz doskonalona. Aktualnie konta posiada ponad 1200 użytkowników, w większości studentów KSW.
27 stycznia br. została oficjalnie oddana do użytku wersja systemu oznaczona jako 5.3. Posiada 124 nowe funkcje i moduły w porównaniu z wersją poprzednią, czyli 5.2.8. Szczególny nacisk projektantów został położony na zapewnienie możliwości płynnego szkolenia w trybie off-line, czyli realizacji szkoleń nawet bez dostępu do internetu. Oprócz zmian w interfejsie, nowa wersja ma poprawić wydajność, zwiększając komfort oraz intuicyjność obsługi przez użytkownika.
Należy podkreślić, że innowacyjne rozwiązania e-learningowe wdrażane w CEL są doceniane w środowisku międzynarodowym. W trakcie ubiegłorocznej konferencji światowych użytkowników LMS ILIAS, we Fryburgu Bryzgowijskim, CEL zostało wskazane jako jedyny podmiot w naszym kraju odpowiadający za polską wersję językową platformy. Jest ona wykorzystywana przez takie podmioty jak: Wyższa Szkoła Policji