UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Wystartował VIII Festiwal Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości

środa, 22, listopad 2017

21 listopada, w sali Teatru Impresaryjnego we Włocławku zainaugurowana została ósma edycja Festiwalu Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości – wydarzenia obfitującego w tym roku w kilkadziesiąt propozycji – wykładów, seminariów, prezentacji, wycieczek i konkursów. Festiwal jest wspólnym przedsięwzięciem wszystkich włocławskich uczelni wyższych, instytucji kultury, stowarzyszeń o charakterze naukowym, kulturalnym i ekologicznym oraz instytucji z obszaru gospodarki.

Na inauguracji podkreślono ideę i przesłanie Festiwalu Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości. Wystąpienie swoje miał przedstawiciel głównego sponsora Festiwalu - Dyrektor Regionalny BNI Polska – Maciej Świerczyński.
Gościem tegorocznej inauguracji Festiwalu był znany polski psycholog biznesu, wydawca i przedsiębiorca Jacek Santorski, który do licznie zgromadzonych wygłosił wykład otwarty pt. Otwarty umysł czy skąpstwo poznawcze? Jak żyć w świecie mitów, stereotypów, nietolerancji na różnorodność?
VIII Festiwal Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości we Włocławku trwa do 25 listopada. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny. Informacje o programie festiwalowym na www.festiwal.wloclawek.pl