UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Rodzina wobec globalnej zmiany cywilizacyjno-medialnej

środa, 18, październik 2017

Baby boomers, millenialsi, generacja alfa i beta w rodzinie spętanej mediami, struktura rodziny a fascynacja serią powieści z cyklu ,,50 twarzy Greya”, to tylko nieliczne problemy, które będą podejmowane podczas seminarium naukowego przygotowanego przez Instytut Pedagogiki Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku.
Celem spotkania zatytułowanego „Rodzina wobec globalnej zmiany cywilizacyjno-medialnej będzie refleksja nad współczesnymi problemami rodziny w aspekcie pedagogicznym, psychologicznym, medialnym i zdrowotnym, a także nad modelem wychowania w rodzinie w ponowoczesnym świecie. Część pierwsza poświęcona będzie referatom nauczycieli akademickich i praktyków. W części drugie odbędzie się debata z udziałem młodzieży z włocławskich szkół średnich, rodziców i zaproszonych gości.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Kujawsko- Pomorskiego Piotr Całbecki oraz Rektor Kujawskiej Szkoły Wyższe we Włocławku, prof. nadzw. dr hab. Stanisław Kunikowski.
Seminarium o rodzinie odbędzie się w najbliższy czwartek 19 października, o godz. 10,00, w sali nr 50 V p. Collegium Novum KSW przy ul. Okrzei 94A.


POBIERZ Zaproszenie na seminarium