UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

E-learningowy bonus rekrutacyjny

czwartek, 10, sierpień 2017

Kujawska Szkoła Wyższe we Włocławku jest pierwszą w Polsce uczelnią oferującą tak szczególny prezent powitalny, związany z prowadzoną rekrutacją na rok akademicki 2017/2018. Zgodnie z inicjatywą Rektora, prof. nadzw. dr. hab. Stanisława Kunikowskiego, każdy nowo przyjęty student Uczelni otrzyma bonus wartości 500 zł. To możliwość nieodpłatnego zaliczenia trzech kursów na platformie LMS ILIAS: kursy.ksw.wloclawek.pl
Bonus rekrutacyjny obejmuje kursy: „e-Vademecum strzelca. Proobronny kontra ILIAS”, „Podstaw świadomości wielokulturowej” oraz „Międzynarodowego Prawa Humanitarnego Konfliktów Zbrojnych – MPHKZ”. Są one dostępne komercyjnie, przy czym w tym przypadku możliwość ich zaliczenia wiąże się z opłatą 500 zł.
Skorzystanie z bonusu będzie powiązane ze „Szkoleniem wstępnym” dla nowo przyjętych studentów, prowadzonym od roku akademickiego 2017/2018 w formule e-learningowej. Kluczowym elementem jest przekazanie do Biura Rekrutacyjnego KSW, w toku procesu naboru, adresu mailowego, który będzie stanowił „przepustkę” do założenia konta na platformie kursy.ksw.wloclawek.pl W konsekwencji studenci będą posiadali dostęp do katalogu „Szkolenie wstępne”, w którym znajdują się moduły tematyczne, a ponadto uzyskają dostęp do wspomnianych kursów. Po ich pozytywnym zakończeniu platforma LMS ILIAS wygeneruje oddzielne zaświadczenia ukończenia. Będą one opatrzone indywidualnym kodem QR, uniemożliwiającym podrobienie. Ponadto każdy kurs ma przypisane punkty ECTS.