UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

„e-Vademecum Strzelca. Proobronny kontra ILIAS” już on-line

wtorek, 08, sierpień 2017

Na platformie e-learningowej Uczelni: kursy.ksw.wloclawek.pl jest już dostępny kurs „e-Vademecum strzelca. Proobronny kontra ILIAS”. Od października br. przejdzie go ponad 600 osób wytypowanych przez BdSP w ramach programu PASZPORT, na zasadach określonych w ramach uzgodnień bilateralnych. Już teraz jest dostępny dla interesariuszy zewnętrznych oraz wewnętrznych, z czego skorzystały już pierwsze osoby.
Wspomniany kurs to opracowana w Centrum E-Learningu KSW wersja e-learningowa podręcznika „Vademecum strzelca”. 10 modułów/ rozdziałów wykonanych zostało w edytorze SCORM. Składa się 613 tzw. ekranów, 158 zdjęć i grafik, 200 pytań testowych. Czas wymagany na zapoznanie się z zagadnieniami, zaliczenie testów po każdym module (po 10 pytań), testu końcowego (20 pytań), wypełnienie ankiet oraz wygenerowanie zaświadczenia ukończenia, z indywidualnym kodem QR, to ok. 15 godzin. Ponadto ukończenie kursu wieńczone jest 7 punktami ECTS.
„e-Vademecum Strzelca. Proobronny kontra ILIAS” jest dostępny na platformie LMS ILIAS przeznaczonej wyłącznie na potrzeby szkoleń i kursów. Jej cechą jest m.in. możliwość oferowania interesariuszom wewnętrznym oraz zewnętrznym palety produktów on-line na zasadzie non-profit, czyli jedynie refundacji kosztów poniesionych przez KSW na opracowanie kursów.