UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Druga edycja e-learningowych studiów podyplomowych KSW

wtorek, 06, czerwiec 2017

Trwa rekrutacja związana z uruchomieniem drugiej edycji podyplomowych studiów e-learningowych "Trener i coach w biznesie, administracji i edukacji" oraz pierwszych studiów KSW w formule mieszanej (blended learning) "Bezpieczeństwo narodowe i wewnętrzne" (organizator - Wydział Zamiejscowy w Nowym Targu). Rozpoczęcie zajęć jest planowane na marzec. Podstawą rozwiązania systemowego jest platforma LMS ILIAS, natomiast sfera administracyjno-organizacyjna uwzględnia wymogi wynikające z ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym. Specyfika studiów zdalnych sprawia, że to studenci decydują o tym kiedy i w jaki sposób przyswajać wiedzę.
Rekrutacja jest prowadzona on-line, bezpośrednio ze strony internetowej Centrum E-learningu KSW, na której są dostępne formularze rejestracyjne:

http://elearning.ksw.wloclawek.pl/trener-i-coach/ 
http://elearning.ksw.wloclawek.pl/bezpieczenstwo-narodowe/ 

W toku studiów, forma zaliczenia przedmiotu jest podawana przez prowadzącego na wstępie - możliwe warianty to test, przygotowanie projektu, prezentacja. W każdym folderze są zamieszczane materiały do samodzielnego studiowania oraz zadania dedykowane. Dodatkowo zamieszczane są linki, kwestionariusze, filmy oraz inne materiały umożliwiające przyswojenie materiału. Komunikacja odbywa się na forum tematycznym, za pomocą poczty mailowej oraz innych komunikatorów.
E-learningowe studia podyplomowe są prowadzone w wiodących uczelniach zagranicznych oraz kilku polskich, np. Polskim Uniwersytecie Wirtualnym. W tym celu zastosowane są platformy edukacyjne korzystające z możliwości aplikacji komercyjnych. Istotą rozwiązania wdrożonego w KSW jest wykorzystanie możliwości LMS ILIAS oraz potencjału Centrum E-learningu.