UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Szukasz pracy za granicą? Uczelnia pomoże

środa, 17, maj 2017

Wspieranie studentów i absolwentów w zakresie aktywności na krajowym i zagranicznym rynku pracy, to jedno z zadań naszej Uczelni. Z tego też powodu w sobotę 13 maja 2017 r. studenci pielęgniarstwa, fizjoterapii i pedagogiki spotkali się z przedstawicielami firmy IP innovativ Personal GmbH z miasta Solingen w Niemczech w sprawie możliwości zatrudnienia w tym kraju.
Wizyta Gości z Niemczech była też okazją do podpisania porozumienia o współpracy z naszą Uczelnią. Sygnatariusze porozumienia wyrazili wolę współpracy i koordynacji wspólnych działań na rzecz promocji zatrudnienia w Niemczach wysokokwalifikowanych kadr spośród studentów i absolwentów Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku. Porozumienie w imieniu Uczelni podpisał Rektora prof. nadzw. dr hab. Stanisław Kunikowski, ze strony naszego nowego Partnera – Pani Hannan Maslowski-Asdik.

Zachęcamy naszych studentów i absolwentów do zapoznania się z ofertą firmy. Informacje w tej sprawie można uzyskać u kierownika Działu Współpracy z Uczelniami Krajowymi i Zagranicznymi mgr Joanny Skiby, international@ksw.wloclawek.pl