UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Kontakt

Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku

dawniej Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna we Włocławku

Plac Wolności 1
87-800 Włocławek

Biuro Rektora

Kierownik - mgr Ewa Stepnowska

tel. 660 713 891
fax 660 641 407
biurorektora@ksw.wloclawek.pl

Godziny otwarcia Rektoratu
7.30-15.30

Numer konta bankowego
Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy KDBS
87-800 Włocławek, ul. Żabia 6
57 9550 0003 2001 0070 4777 0001



Akademickie Centrum Kształcenia Podyplomowego

Dyrektor - mgr Ewa Śmigielska
tel. 660 717 370
ewa.smigielska@ksw.wloclawek.pl

Koordynator studiów podyplomowych - mgr Edyta Rozłonkowska
tel. 660 714 479
edyta.rozlonkowska@ksw.wloclawek.pl

Pracownik ds. dydaktycznych - Katarzyna Ornowska
tel. 668 810 069
katarzynaornowska@ksw.wloclawek.pl



Akademickie Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej

Koordynator - dr Tomasz Borowiak
tel. 660 719 029
acppp@ksw.wloclawek.pl



Biblioteka Główna i Archiwum

Dyrektor - mgr Katarzyna Gradzik
tel. 660 719 966
biblioteka@ksw.wloclawek.pl

Czytelnia
Starszy kustosz - mgr Urszula Przystałowska
tel. 660 716 702
czytelnia@ksw.wloclawek.pl

Wypożyczalnia
Starszy kustosz - mgr Barbara Ziółkowska
tel. 660 715 268
wypozyczalnia@ksw.wloclawek.pl



Biuro ds. Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych

Specjalista - mgr Anna Zielińska
tel. 660 718 362
biuroefs@ksw.wloclawek.pl



Biuro Eurodesk

mgr Joanna Skiba
tel. 660 719 054
eurodesk@ksw.wloclawek.pl



Biuro Karier

Kierownik - mgr Ireneusz Wieczorek
tel. 668 456 080
i.wieczorek@ksw.wloclawek.pl



Biuro Osób Niepełnosprawnych

Pełnomocnik Uczelni ds. Studentów Niepełnosprawnych

mgr Ewa Murszewska
tel. 660 717 051
niepelnosprawni@ksw.wloclawek.pl



Centrum Edukacji i Doskonalenia Zawodowego

ceidz@ksw.wloclawek.pl


Centrum Rehabilitacji Fizjo-fit

tel. tel. 519 113 234
k.kalinowska@ksw.wloclawek.pl



Centrum Systemów Bezpieczeństwa

i Kształcenia Służb Mundurowych

Dyrektor - mgr Ireneusz Wieczorek
tel. 668 456 080
i.wieczorek@ksw.wloclawek.pl



Dział Administracji

Dyrektor ds. administracji - mgr Anna Danielik
tel. 660 721 133
dyr.administracyjny@ksw.wloclawek.pl



Dział Dydaktyki

Kierownik - mgr Katarzyna Brudzińska
tel. 660 714 947
dzialdydaktyki@ksw.wloclawek.pl

Główny specjalista ds. dydaktyki - mgr Ewa Murszewska
tel. 660 717 051
pomocmaterialna@ksw.wloclawek.pl

Biuro Rekrutacyjne
660 714 884
rekrutacja@ksw.wloclawek.pl

Kujawsko-Dobrzyński Uniwersytet Trzeciego Wieku
Pełnomocnik Rektora ds. KDUTW - mgr Ewa Murszewska
tel. 660 714 516
kdutw@ksw.wloclawek.pl



Dział Informatyki

Referent ds. informatyki - inż. Jakub Kryska
tel. 660 716 444
j.kryska@ksw.wloclawek.pl



Dział Promocji

Kierownik, Rzecznik prasowy - mgr Monika Jabłońska
tel. 660 457 526
promocja@ksw.wloclawek.pl

Pracownicy
tel. 660 722 691

Główny specjalista ds. promocji - mgr Ilona Wilińska
ilona.wilinska@ksw.wloclawek.pl

Starszy specjalista ds. promocji - Marek Specjalski
marek.specjalski@ksw.wloclawek.pl



Dział Spraw Pracowniczych

Główny specjalista - mgr Magdalena Łuczak
tel. 660 722 332
kadry@ksw.wloclawek.pl



Dział Współpracy z Uczelniami Krajowymi i Zagranicznymi

Kierownik - mgr Joanna Skiba
tel. 660 719 054
international@ksw.wloclawek.pl



Dział Wydawnictw

Specjalista ds. wydawnictw - Maciej Kolanowski
tel. 660 716 709
maciej.kolanowski@ksw.wloclawek.pl



Dziekanat Wydziału Nauk o Zdrowiu

Collegium Maius
ul. Okrzei 94, po. nr 15

tel. 660 714 048
wnoz@ksw.wloclawek.pl

Kierownik - mgr Emilia Bodenszac
ebodenszac@ksw.wloclawek.pl

Główny specjalista ds. studenckich - mgr Beata Sobczuk
b. sobczuk@ksw.wloclawek.pl



Dziekanat Wydziału Nauk Pedagogicznych

Collegium Novum, pok. nr 2
ul. Okrzei 94A

tel. 660 714 479, 660 713 616
wnp@ksw.wloclawek.pl

Kierownik - Mirosława Kunikowska

Główny specjalista ds. studenckich - mgr Edyta Rogiewicz
edyta.rogiewicz@ksw.wloclawek.pl

Główny specjalista ds. studenckich - mgr Edyta Rozłonkowska
edyta.rozlonkowska@ksw.wloclawek.pl



Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych

Collegium Novum, pok. nr 5
ul. Okrzei 94A

tel. 660 718 341
wnsit@ksw.wloclawek.pl

Kierownik - mgr Joanna Szulerecka
j.szulerecka@ksw.wloclawek.pl

Referent ds. studenckich - mgr Żaneta Stypuła-Cichalska

Referent ds. studenckich - mgr Oliwia Kurlapska
o.kurlapska@ksw.wloclawek.pl



Dziekanat Wydziału Nauk Technicznych

Collegium Novum, pok. nr 6
ul. Okrzei 94A

tel. 734 413 417
wnt@ksw.wloclawek.pl

Kierownik - mgr Wioletta Markiewicz
w.markiewicz@ksw.wloclawek.pl



Dziekanat Zamiejscowego Wydziału Mechanicznego

w Grudziądzu
ul. Hallera 32
86-300 Grudziądz

tel. 56 464 96 04, 734 413 415
wm.grudziadz@ksw.wloclawek.pl

Samodzielny referent ds. studenckich - Natalia Tomaszewska



Dziekanat Wydziału Zamiejscowego

w Nowym Targu
ul. Ludźmierska 32
34-400 Nowy Targ

tel. 795-66-00-00, 660-719-482
anetta.supel@ksw.wloclawek.pl



Kwestura

Kwestor - mgr Iwona Kowalska
tel. 660 720 531

Pracownicy
tel. 660 490 965

Specjalista ds. finansowo-księgowych - Agnieszka Cierlicka
a.kosmalska@ksw.wloclawek.pl

Specjalista ds. finansowo-ksiegowych - mgr Aniceta Szefler-Fajer
a.fajer@ksw.wloclawek.pl

Specjalista ds. finansowo-księgowych - Jolanta Krzyszewska
j.krzyszewska@ksw.wloclawek.pl



Uczelniane Laboratorium Chemiczne

Kierownik - mgr Halina Bugajska
tel. 660 716 190
laboratorium@ksw.wloclawek.pl



Studium Informatyki

Kierownik dr inż. Stanisław Wszelak
tel. 660 716 214
kierinformatyki@ksw.wloclawek.pl



Studium Języków Obcych

Kierownik - mgr Joanna Skiba
tel. 660 719 054
studiumjezyk@ksw.wloclawek.pl



Studium Wychowania Fizycznego

Kierownik - dr Marek Zieliński
tel. 660 721 062
studiumwf@ksw.wloclawek.pl



Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego

Przewodnicząca - Monika Sienna
tel. 668 401 955
samorzad@ksw.wloclawek.pl