Budynek Collegium Novum

Akademickie Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej

Koordynator – dr Tomasz Borowiak

tel. 660 719 029
acppp@ksw.wloclawek.pl

Biuro Eurodesk

mgr Joanna Skiba

tel. 660 719 054
eurodesk@ksw.wloclawek.pl

Biuro Karier

Kierownik

mgr Ireneusz Wieczorek

tel. 668 456 080

Biuro Osób Niepełnosprawnych

Pełnomocnik Uczelni ds. Studentów Niepełnosprawnych

mgr Ewa Murszewska

tel. 660 717 051
niepelnosprawni@ksw.wloclawek.pl

Centrum Rehabilitacji Fizjo-fit

Dyrektor – mgr Kamila Kalinowska

tel. tel. 519 113 234
k.kalinowska@ksw.wloclawek.pl

Centrum Systemów Bezpieczeństwa i Kształcenia Służb Mundurowych

Dyrektor – mgr Ireneusz Wieczorek

tel. 668 456 080
i.wieczorek@ksw.wloclawek.pl

Biuro Rekrutacyjne

tel. 660 714 884
rekrutacja@ksw.wloclawek.pl

Dział Dydaktyki

Kierownik – mgr Joanna Szulerecka

tel. 660 714 516
j.szulerecka@ksw.wloclawek.pl 
dzialdydaktyki@ksw.wloclawek.pl

Główny specjalista ds. dydaktyki – mgr Ewa Murszewska

tel. 660 717 051
pomocmaterialna@ksw.wloclawek.pl

Samodzielny referent ds. dydaktyki – mgr Oliwia Kurlapskao.kurlapska@ksw.wloclawek.pl

Kujawsko-Dobrzyński Uniwersytet Trzeciego Wieku

mgr Ewa Murszewska

tel. 660 717 051
kdutw@ksw.wloclawek.pl 

Dział Informatyki

Kierownik – inż. Jakub Kryska

tel. 660 716 444
j.kryska@ksw.wloclawek.pl

Dział Współpracy z Uczelniami Krajowymi i Zagranicznymi

Kierownik – mgr Joanna Skiba

tel. 660 719 054
international@ksw.wloclawek.pl

Dziekanat Wydziału Nauk o Zdrowiu

Collegium Maius

ul. Okrzei 94, po. nr 15

tel. 660 714 048
wnoz@ksw.wloclawek.pl

Kierownik – mgr Emilia Bodenszac

ebodenszac@ksw.wloclawek.pl

Referent ds. studenckich – mgr Małgorzata Nawrocka

m.nawrocka@ksw.wloclawek.pl

Specjalista ds. studenckich – mgr Żaneta Stypuła Cichalska

z.stypula@ksw.wloclawek.pl

Dziekanat Wydziału Nauk  Społecznych i Technicznych

Collegium Novum, pok. nr 2

ul. Okrzei 94A

tel.
660 714 479
660 718 341
wnsit@ksw.wloclawek.pl 

Kierownik – Mirosława Kunikowska

Główny specjalista ds. studenckich – mgr Edyta Rogiewicz

edyta.rogiewicz@ksw.wloclawek.pl

Główny specjalista ds. studenckich – mgr Edyta Rozłonkowska

edyta.rozlonkowska@ksw.wloclawek.pl

Specjalista ds. studenckich mgr Karolina Zalewska

k.zalewska@ksw.wloclawek.pl

Instytut Logistyki i Techniki

Dyrektor – dr Zbigniew Brenda

tel. 660 722 664

Instytut Nauk o Bezpieczeństwie

Dyrektor – dr Władysław Kubiak

 

Instytut Pedagogiki i Logopedii

Dyrektor – dr Renata Brzezińska

pedagogia1@wp.pltel. 660 715 590

Pełnomocnik Rektora ds. Centrum E-learningu KSW

mgr inż. Jan Grzegorowski

tel. 660 720 393
j.grzegorowski@ksw.wloclawek.pl

Studium Informatyki

Kierownik – mgr inż. Jan Grzegorowski

tel. 660 720 393

Studium Języków Obcych

Kierownik – mgr Joanna Skiba

tel. 660 719 054
studiumjezyk@ksw.wloclawek.pl

Studium Wychowania Fizycznego

Kierownik – dr Marek Zieliński

tel. 660 721 062
studiumwf@ksw.wloclawek.pl

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego

Przewodnicząca – Monika Sienna

tel. 668 401 955
samorzad@ksw.wloclawek.pl

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA

WE WŁOCŁAWKU
Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-15.00

 

KONTAKT

Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl

Ważne informacje: