Studia podyplomowe

Lider – Nowoczesny kreator sukcesu

OFERTA KSZTAŁCENIA

Wydział:
Wydział Nauk Społecznych i Technicznych


Tryb studiów:


Czas trwania studiów:

2 semestry


Lokalizacja:
Włocławek

2 semestry

Celem studiów jest nabycie kompetencji do projektowania strategii działania zespołów, planowania, określania celów i analizy sytuacji. Są to innowacyjne, unikatowe i praktyczne studia podyplomowe, które ukierunkowane są na rozwój umiejętności lidera-menadżera w pracy z zespołem. Na bazie doświadczenia i wiedzy teoretycznej poznasz zasady skutecznej komunikacji interpersonalnej, motywowania siebie i innych oraz kreatywnego rozwiązywania potencjalnych trudności a przede wszystkim nauczysz się jak je wykorzystywać dla rozwoju własnego i grupy.
Dzięki temu kierunkowi zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności dotyczące przywództwa i wywierania wpływu na innych oraz kierowania ich działaniami. Praktyczne zajęcia są w elastyczny sposób dopasowane do konkretnych sytuacji typowych dla środowiska biznesowego. Zdobyte kompetencje w uniwersalny sposób wykorzystasz w życiu zawodowym i osobistym.
W trakcie studiów poznasz praktyczne narzędzia do zastosowania w wielu aspektach życia. Studia są w formie warsztatów wykorzystujących case study, gry symulacyjne, spersonalizowane zadania i dyskusje.
Po ukończeniu studiów będziesz gotowy do stosowania zasad skutecznej komunikacji, podejmowania odpowiednich decyzji, kreatywnego rozwiązywania problemów, prowadzenia mistrzowskiego i zmotywowanego zespołu.

 

 

Opłaty:

Opłata za cały tok studiów – 6.500,00 zł

Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku oferuje następujące pakiety zniżek:

 

program rodzina PROGRAM RODZINA obejmuje obniżone o 10% czesne na studiach podyplomowych w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku dla członków rodziny: rodzeństwo (pierwsza linia pokrewieństwa), rodzice – dziecko, małżeństwo jednocześnie podejmujących naukę na studiach podyplomowych
program team work PROGRAM TEAM WORK obejmujący obniżone o 10% czesne na studiach podyplomowych w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku dla pracowników z jednej firmy (co najmniej 5 osób jednocześnie składających dokumenty na ten sam kierunek studiów podyplomowych)
program absolwent I II PROGRAM ABSOLWENT STUDIÓW PIERWSZEGO i DRUGIEGO STOPNIA WSHE WE WŁOCŁAWKU obejmujący obniżone o 20% czesne na studiach podyplomowych w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku dla absolwentów studiów pierwszego lub drugiego stopnia WSHE we Włocławku
program absolwent podypl PROGRAM ABSOLWENT STUDIÓW PODYPLOMOWYCH WSHE WE WŁOCŁAWKU obejmujący obniżone o 10% czesne na studiach podyplomowych w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku dla absolwentów studiów podyplomowych WSHE we Włocławku
program dwa dyplomy PROGRAM DWIE PODYPLOMÓWKI obejmuje obniżone o 50% czesne dla osób realizujących jednocześnie dwa kierunki studiów podyplomowych w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku (zniżka dotyczy drugiego kierunku studiów podyplomowych)

Adresaci studiów:

Przedsiębiorcy, menadżerowie, osoby na kierowniczych stanowiskach, osoby planujące zmianę w karierze, absolwenci studiów.

Możliwości pracy po studiach:

Kończąc ten kierunek będziesz przygotowany do zbudowania zespołu, kierowania jego działaniami. Będziesz mógł uzyskać pracę w każdej branży, w której czynnik ludzki – grupowy odgrywa znaczącą rolę. Z pewnością siebie i z kompetencjami lidera będziesz mógł objąć stanowiska kierownicze, menedżerskie.

Organizator:

Wydział Nauk Społecznych i Technicznych
KSW we Włocławku

Składanie dokumentów:
Akademickie Centrum Kształcenia Podyplomowego
pl. Wolności 1
87-800 Włocławek
pok. 26A
tel. 
660 716 709
660 717 370
660 718 362
e-mail: ackp@ksw.wloclawek.pl

Godziny pracy:
poniedziałek – czwartek 08.00 – 15.30
piątek 08.00-15.00
sobota 8.00-13.00 – w soboty dokumenty przyjmowane są w pok. nr5, Collegium Novum KSW, ul. Okrzei 94A (w dniach 22.06.2019 i 17.08.2019 biuro nieczynne)

 

 

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-15.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: