Studia podyplomowe

Ekologistyka

OFERTA KSZTAŁCENIA

Wydział:
Wydział Nauk Społecznych i Technicznych


Tryb studiów:


Czas trwania studiów:

2 semestry


Lokalizacja:
Włocławek

2 semestry – 220 godzin

Studia podyplomowe są skierowane do osób, które w przedsiębiorstwach produkcyjnych lub handlowych, gdzie wytwarzana jest duża ilość odpadów — zajmują się zbiórką i gromadzeniem odpadów. Współpracują z odbiorcami odpadów oraz firmami zajmującymi się recyklingiem. Prowadzą dokumentację gospodarki odpadami na potrzeby odpowiedzialnych organów państwowych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Studia podyplomowe dotyczą także osób zajmujących się odpadami w organach administracji samorządowej na poziomie miast i gmin, gdzie podejmuje się wiele działań związanych ze zbiórką i gromadzeniem odpadów, a także prowadzeniem wymaganej prawem dokumentacji.

 

Opłaty:

Opłata za cały tok studiów — 2700,00 zł

Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku oferuje następujące pakiety zniżek:

 

program rodzina PROGRAM RODZINA obejmuje obniżone o 10% czesne na studiach podyplomowych w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku dla członków rodziny: rodzeństwo (pierwsza linia pokrewieństwa), rodzice – dziecko, małżeństwo jednocześnie podejmujących naukę na studiach podyplomowych
program team work PROGRAM TEAM WORK obejmujący obniżone o 10% czesne na studiach podyplomowych w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku dla pracowników z jednej firmy (co najmniej 5 osób jednocześnie składających dokumenty na ten sam kierunek studiów podyplomowych)
program absolwent I II PROGRAM ABSOLWENT STUDIÓW PIERWSZEGO i DRUGIEGO STOPNIA WSHE WE WŁOCŁAWKU obejmujący obniżone o 20% czesne na studiach podyplomowych w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku dla absolwentów studiów pierwszego lub drugiego stopnia WSHE we Włocławku
program absolwent podypl PROGRAM ABSOLWENT STUDIÓW PODYPLOMOWYCH WSHE WE WŁOCŁAWKU obejmujący obniżone o 10% czesne na studiach podyplomowych w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku dla absolwentów studiów podyplomowych WSHE we Włocławku
program dwa dyplomy PROGRAM DWIE PODYPLOMÓWKI obejmuje obniżone o 50% czesne dla osób realizujących jednocześnie dwa kierunki studiów podyplomowych w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku (zniżka dotyczy drugiego kierunku studiów podyplomowych)

Adresaci studiów:

Studia przeznaczone są dla osób, które chcą stać się specjalistami z zakresu profesjonalnej i zgodnej z zasadami ochrony środowiska gospodarki odpadami. Po ukończeniu studiów podyplomowych Ekologistyka absolwent będzie znał uwarunkowania logistyczno- -środowiskowe. Tym samym zrozumie zasady gospodarki odpadami. Będzie umiał zastosować rozwiązania logistyczne w realizacji zadań związanych z gospodarką i przetwórstwem odpadami w zakładach produkcyjnych, handlowych, a także w administracji samorządowej miast i gmin.

Możliwości pracy po studiach:

Absolwent może podjąć pracę w przedsiębiorstwach zajmujących się segregacją odpadów, recyklingiem, a także w urzędach miast i gmin.

Organizator:

Wydział Nauk Społecznych i Technicznych
KSW we Włocławku

Składanie dokumentów:
Akademickie Centrum Kształcenia Podyplomowego
pl. Wolności 1
87-800 Włocławek
pok. 26A
tel. 
660 716 709
660 717 370
660 718 362
e-mail: ackp@ksw.wloclawek.pl

Godziny pracy:
poniedziałek – czwartek 08.00 – 15.30
piątek 08.00-15.00
sobota 8.00-13.00 – w soboty dokumenty przyjmowane są w pok. nr5, Collegium Novum KSW, ul. Okrzei 94A (w dniach 22.06.2019 i 17.08.2019 biuro nieczynne)

 

 

 

 

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA
WE WŁOCŁAWKU

Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-15.00

 

KONTAKT

Biuro Rektora
Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl

Zapisy na studia licencjackie i magisterskie
Tel. 660 714 884

Zapisy na studia podyplomowe
Tel. 660 716 709

Ważne informacje: