17 maja 2019

Ruszamy ostro z rekrutacją!

Jeżeli chcesz dołączyć do Nas, tak jak zrobiło to przed Tobą prawie 20 tysięcy naszych absolwentów, składaj dokumenty na studia do Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku na nowy rok akademicki 2019/2020.


Myśląc o przyszłości naszych absolwentów i odpowiadając na zapotrzebowanie rynku pracy w nowym roku akademickim 2019/2020 oferujemy studia na 17 kierunkach kształcenia – studia I stopnia (licencjackie oraz inżynierskie) i studia II stopnia (magisterskie) oraz jednolite studia magisterskie.

Działamy dynamicznie na terenie kilku miast – studia odbywają się we Włocławku, Grudziądzu, Nowym Targu.

Spełnisz określone warunki, damy Ci możliwość studiowania poza granicami kraju  w ramach programu Erasmus +.

Sądzisz, że posiadasz wystarczające wykształcenie, które ochroni Cię przed konkurencją na rynku pracy? Naprawdę? – zapraszamy na ponad 70 różnych kierunków studiów podyplomowych, kursów oraz szkoleń.

Dołącz do Nas a przekonasz się, że to był Twój dobry wybór! –  zaoferujemy Ci niepowtarzalną atmosferę studiowania – wiedzę i profesjonalizm wykładowców, wsparcie ze strony opiekunów roczników, przyjazną obsługę administracji, warunki studiowania – bazę dydaktyczną, dostęp do zasobów bibliotecznych i zaplecze socjalne.

Na naszych studentów i słuchaczy studiów podyplomowych czekają rabaty w czesnym w ramach programów zniżek i bonusów przygotowanych przez Uczelnię.

Pełna oferta edukacyjna naszej uczelni:

Studia I stopnia
Studia II stopnia
Jednolite studia magisterskie
Studia podyplomowe

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA

WE WŁOCŁAWKU
Plac Wolności 1, 87-800 Włocławek

Godziny otwarcia Rektoratu:
poniedziałek-czwartek 08.00-15.30
piątek 08.00-15.00

 

KONTAKT

Tel.: +48 660 713 891
Email: biurorektora@ksw.wloclawek.pl

Ważne informacje: